Bize Ulaşmak İsterseniz

mrsbarancetin@hotmail.com

13 Aralık 2014 Cumartesi

H&M Kaş Kiti

H&M en sevdiğim mağazalardan birisi. Antalya'da bir avm'nin içinde çok geniş bi alana yapılmış mağazası mevcut. Mağazaya çok kez girmişliğim var ancak kıyafet bölümünden öteye geçmemiştim. İlerde iç çamaşırları gözüküyordu ki oraya hiç gitme gereksinimi duymadım. İşimi halledip çıkıyordum. Geçen yine girdim mağazaya her yerini gezeyim derken bir de ne göreyim ! Makyaj malzemeleri... Kendime çizgimden çıkmadığım için sayıp sövdükten sonra reyonlar arasında gezmeye başladım. Gerçekten gözüme çarpan birçok ürün oldu. Toplu alışverişimi bir sonraki ay yapacağım için kendime dur dedim ama kaş kitini görünce almadan edemedim.

Blogu açmadan önce youtube da birçok makyaj videosu izlemiştim. Bu kaş kitine benzer bir ürün kullanan bir makyöz vardı. Verdiği ismi google'da aratınca çok uçuk bir fiyatla karşılaşmıştım. Onun kullandığı ürün de 3 renkten oluşuyor içinde cımbız ve fırça barındırıyordu. Görünce direkt aklıma geldi ve hemen bir tane aldım. Benim gibi bir üniversite öğrencisinin bir kaş kitine 150 200 lira vermesi mümkün değil. Çok param olsa bile verir miyim bilmiyorum.

Gelelim benim 12.99 luk ürünüme. Ürün gerçekten çok sevimli içinden bir adet uygulama fırçası ile cımbız çıkıyor. Fırça biraz sert ama iş görüyor. Cımbıza gelecek olursak, onu kullanmak için parmak kaslarınızın gelişmiş olması lazım :) ama çantanızda bulundurabileceğiniz ve acil durumlarda kullanabileceğiniz sevimli bir cımbız. üründe 3 renk mevcut. Ben siyah ile ortada bulunan kahverenginin bir tonunu karıştırıp uyguluyorum. Fazlalığı fırçanın diğer ucunda bulunan aplikatör ile dağıtıyorum. Renk seçeneklerinin olması güzel ara tonlarda bir kaşa sahipseniz karıştırabilirsiniz. Şahsen ben çok beğendim. Yorum sizlerin..

2 yorum:

  1. Güzel bir ürüne benziyor canım güle güle kullan :)
    Takipteyim ben de bloguma beklerim sevgiler :)

    YanıtlaSil